גוונים נוספים ומאוזנים לטיגוני חנוכה

שלא תבינו לא נכון – סופגניות זה טוב. ממש טוב. גם לביבות ודונאט’ס עם חור, וצ’ורוס וספינג’ ומיני בצק מטוגן נוספים. אבל – רוצים אותם במינון קטן יותר בחנוכה הזה? הנה עוד אפשרויות שכדאי לנסות.

כללי

איזה חג מעולה הוא חנוכה. ימים שלמים של חגיגה כיפית, משומנת וחסרת 8 עכבות, בהם תכל’ס? כולנו הופכים להיות קצת ילדים.
אבל בינינו? מעדני חנוכה יכולים בהחלט לחרוג מגבולות שמונת הימים, ולשמח אותנו כל השנה.

גייסנו את התזונאית שלנו, שמגיעה עם שלל עצות אלטרנטיביות ועדיין – לא פחות טעימות: אפויות, עם פירות וערכים תזונתיים משופרים.

גוונו את סוג הקמח

סופגניות בעיקר, אבל גם ספינג’, לביבות ויתר המטוגנים, מכילים קמח לבן. למה שלא תגוונו? בכל מתכון המירו מחצית מהקמח הלבן בקמח חיטה מלאה, שהינו עשיר יותר בסיבים תזונתיים.

נסו אפיה במקום טיגון

עם מסורת אין להתווכח, ולכן ניתן לנס פך השמן את הכבוד המגיע לו. לפחות בהדלקת נר חגיגית ונוטפת שמן אחת.

ביתר הלילות? נסו לאפות. מי שינסה את הגרסה האפויה, יקבל ספק סופגניות ספק לחמניות עונג אפויות, המגיעות עם כל שחקני החיזוק של בצק טעים, מילוי שמימי ואבקת סוכר. תכל’ס? אין מה להתלונן.
נסו את המתכון שלנו ללחמניות מנצחות המועשרות במשקה קל אפרסקים, השקיעו בריבת פירות איכותית – ואתם מסודרים.

הכינו לביבות עם פירות

לביבות חנוכה מפירות

עם כל הכבוד לתפוח האדמה (והאמינו לנו – יש הרבה כבוד), לביבות מפירות לא רק יאזנו את פירמידת התזונה בשבוע המאתגר הזה, אלא גם יספקו לה טוויסט בלתי צפוי.

למעשה זהו אותו הלטקעס, בגרסת הדור הבא: הכינו לביבות מפירות קשים מגוררים (תפוחים ואגסים אידיאליים למשימה) בטיגון, אפיה או אפילו כשחקני חיזוק אותם תוכלו לשלב בתערובת לביבות מירקות כמו גזר, סלרי או בטטה. נסו את המתכון שלנו לפרוסות דקות של תפוחים בטמפורה של מנגו, או את המתכון לרושטי ברוטב תפוחים מרענן.

חנוכה שמח וטעים!

mango

שווה להירשם לניוזלטר שלנו!

אנחנו לא מציעים חברות לכל אחד. ועם יד על הלב, אנחנו לא שולחים הרבה מיילים. אבל כשכן, חייב להיות בהם משהו טוב. ממש טוב. אתם איתנו?

אנא הזינו שם מלא
אנא הזינו כתובת דוא"ל
אנא הזינו מספר טלפון
אני מאשר שימוש במידע לצורך הפעילות המסחרית של קבוצת החברה המרכזית לייצור משקאות בע"מ ושמירתו במאגר מידע בהתאם למדיניות הפרטיות; ידוע לי שאיני חייב למסור את המידע לפי חוק אך לא ניתן להשתתף בפעילות ללא מסירת המידע. יש לקרוא ולאשר
תודה רבה, פרטייך התקבלו